En valitettavasti osta, myy, vaihda, lainaa tai lahjoita mitään. Ei oteta peliin enää kerjäämiskulttuuria, jookos? Kivoille tyypeille saatan joskus antaa jotain pientä, mutta pääsääntöisesti teen näin omasta tahdostani enkä ruinaamisen johdosta. Autan kuitenkin tapahtumissa ja tästä syystä hyväksyn myös useimmat kaveripyynnöt. Kiitos~ :D

Olen iältäni 25-vuotias. Vapaa-ajallani pelailen lähinnä pleikkarilla, kirjoittelen roolipelissäni, valokuvaan tai vietän aikaa elukkalaumani kanssa. Aloitin hiljattain myös digitaalisen piirtämisen. Eläinkatraaseen kuuluu kohta 11-vuotias saksanpaimenkoiranarttu, kaksi kollikissaa sekä viljakäärme.

Pidin taukoa useamman vuoden ja kirjauduin paikalle välissä jopa kuukausia taukoa pitäen. En jaksanut panostaa mihinkään tuona aikana. Kasvattelen vielä nykyäänkin omaan tahtiini akhaltekinhevosia. Rotu on ollut pelissäni mukana varmaan vuodesta 2012 lähtien, eikä se ole lähtenyt kulumallakaan. Sivutoimena sekarotuisten projekti ikärifarmina sekä muutama tekki- ja shiresarvi. Ostan satunnaisia taidokkaita hevosia sekä keräilen värejä. En kuitenkaan etsi mitään tiettyä, niitä vaan kertyy mitä sattuu.