Tervehdys kaikille kanssapelaajille! 50585be4e3159a71c874c590d2ba12ec_v1574160900.png

Kuka? 
-Parikymppinen Amk-opiskelija. 
-Hevosalankoulutus, sekä muutama oma ponski löytyy. 
-Mielekiinnon kohteita ovat lukeminen ja taide. Kirjoista saa aina tulla juttelemaan. 

Howrseilu
-Kasvatan sarvellisia Holsteininhevosia ja Connemaranponeja. 
-Satunnaisia projekteja. 
-Pienmuotoista keräilyä. 

Muuta

Oletko kiinnostunut kasvattamaan yksisarvisia, mutta et tiedä mistä aloittaa? 
Molempiin tiimeihin mahtuu uusia ja innokkaita jäseniä. Opetan ja tuen tarvittaessa bluppauksen tai muiden asioiden kanssa. 
Vaatimuksena on vain resurssien keruun mahdollisuus, rehtiys ja innokkuus oppia. 
Tiimeissä ei ole kuukausiminimejä bluppaamiselle, mutta täytevarsojen hankkiminen tiiminimen alle olisi suotavaa. 

Jos kiinnostuit, laita rohkeasti vapaamuotoinen hakemus minulle! 2a1af738d56da555be74920210e2babc_v1574160900.png



Bluppaan n. 500 genetiikkapisteen välein sarvettomia Holsteininhevosoreja, joilla tarjoan astutuksia julkisissa hintaan 7500eq.  Jos astutukset ovat loppu tai haluat yksityisiä astutuksia, laita viestiä! Orit eläköityvät astutusmäärien ollessa 100 paikkeilla.
Tällä hetkellä tarjolla olevat orit:
Let the World burn
Genetiikka: 14077.08

Myyn myös sarvettomia holsteinori- ja tammavarsoja, näitä voi näkyä satunnaisesti myynnissä eri hintoihin. Mutta yksityisviestitse kannattaa kysellä tarkemmin, jos on kiinnostusta.

Hyväksyn kaveripyynnöt.
Kiitos, kun jaksoit lukea ja hyviä pelihetkiä juuri sinulle.